HQProp 45 мм Ultralight 1.8X1.1X4 4 лопаті (1.5 мм вал) для дрона Micro Whoop (4 шт, Grey)

Пропелери HQProp 45mm 4-Blade 1.5mm Gray
Пропелери HQProp діаметром 45 мм з трьома лопатями розроблені для точного та стабільного польоту мікродронів. Виготовлені з міцного полікарбонату, ці пропелери забезпечують оптимальний баланс тяги, ефективності та керованості. Посадковий отвір 1.5 мм підходить для двигунів із відповідним діаметром вала.
Специфікація:
- Тип: 45 мм - 3 (отвір 1,5 мм)
- Вага: 0.4 г
- Матеріал: полікарбонат
- Крок: 1,1 дюйм
- Діаметр пропелерів: 45 мм
- Товщина центру: 4 мм
- Діаметр центрального отвору: 1,5 мм
Комплектація:
- 2 x CW HQ Ultralight Whoop Prop 1.8X1.1X4
- 2 x CCW HQ Ultralight Whoop Prop 1.8X1.1X4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HQProp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери, гвинти |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Колір | Сірий |
| Кількість в комплекті | 4 шт. |
| Діаметр | 45 мм |
| Кількість лопатей | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр лопатей | 45 мм |
| Діаметр валу | 1,5 мм |
| Кількість у наборі | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴


