Gemfan Hurricane 2015-2 52 мм 2 лопаті (1 мм вал) для дронів 2S FPV |мотор 1102-1103| (4 шт, Clear Gray)

Специфікація:
- Тип: 2015-2 (отвір 1 мм)
- Вага: 0.5 г
- Матеріал: полікарбонат
- Крок: 1,5 дюйм
- Діаметр центрального отвору: 1 мм
- Рекомендовано для двигунів 1102-1103
- Колір: прозорий сірий
Комплектація:
- 2x Gemfan Hurricane 2015-2 CCW
- 2x Gemfan Hurricane 2015-2 CW
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GemFan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери, гвинти |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Колір | Сірий |
| Кількість в комплекті | 4 шт. |
| Діаметр | 52 мм |
| Кількість лопатей | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр лопатей | 2" |
| Діаметр валу | 1 мм |
| Кількість у наборі | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴


